ULAŞIM

Ergan Dağı Kayak Merkezi ulaşım rehberi 2024 içeriğimiz içerisinde; ilk sırada şahsi araç ile ulaşım seçeneği yer almaktadır. Erzincan’da yer alan Ergan Dağı Kayak Merkezi’nin Erzincan’ın merkez ilçesinde bulunan Türkmenoğlu ile Yaylabaşı lokasyonları arasındadır. Erzincan il merkezi ile Ergan Dağı Kayak Merkezi arası 21,8 kilometredir. Erzincan kent merkezinden Ergan Dağı Kayak Merkezi’ne ulaşım sağlamak için tek yol kullanılmaktadır. Gidiş ve dönüş şeklinde hizmet verilen Ergan Dağı Kayak Merkezi yolu sayesinde; şehir merkezi ile kayak merkezi arasında herhangi bir zorluk çekmeden rahatça ulaşılabilir.

Erzincan – Çağlayan yolu üzerinden Yaylaşabaşı lokasyonunu düz şekilde takip ederseniz; Ergan Dağı Kayak Merkezi’ne ve Ergan Dağı’na ulaşabilirsiniz. Alt kısımda navigasyon yardımı almak isteyen okurlarımıza rehber olması adına, harita bağlantısı paylaştık. Keyifli yolculuklar dileriz.

Erzincan Ergan Dağı Kayak Merkezi Güncel Konum Bilgisi: https://maps.app.goo.gl/NotzkpEXjsBSyhgWA

Ergan Dağı Kayak Merkezi’ne uçak ile gitmek isteyenler, Erzincan Yıldırım Akbulut Havalimanı’nı kullanmalıdır. Tarifeli uçak seferleri sayesinde Erzincan’a ulaşım sağlamak mümkündür.

Ergan Dağı Kayak Merkezi ile Erzincan Yıldırım Akbulut Havalimanı arası uzaklığı 22,4 kilometredir. Havalimanından; VIP transfer hizmeti, araç kiralaması hizmeti ya da taksi imkanlarını tercih ederek Ergan Dağı Kayak Merkezi’ne kolayca ulaşılabilmektedir.

Erzincan Ergan Dağı Kayak Merkezi Güncel Konum Bilgisi: https://maps.app.goo.gl/NotzkpEXjsBSyhgWA

Ergan Dağı Kayak Merkezi ile Erzincan Otogarı arası mesafe 22,3 kilometredir.

Erzincan Otogarı’na ülkemizin dört bir yanından otobüs seferleri ile ulaşım sağlamak mümkündür. Erzincan Otogarı’na geldikten sonra; araç kiralaması, transfer hizmeti ve taksi imkanları ile Ergan Dağı Kayak Merkezi’ne gidebilirsiniz.

Erzincan Ergan Dağı Kayak Merkezi Güncel Konum Bilgisi: https://maps.app.goo.gl/NotzkpEXjsBSyhgWA